Seo Nedir? Sizler İçin Neler Yapabiliriz?

Seo Nedir?
Türkçe’ye arama motoru optimizasyonu olarak çevirebileceğimiz SEO aslında sayfanızı ya da sitenizi ön sıralara çıkarmaya yarayan teknik bir uygulamalar bütünüdür. Daha açık bir anlatım ile eğer web sayfalarınızın çok daha fazla kullanıcıya erişmesini istiyorsanız SEO kurallarına uygun olarak düzenlemeli ve bu şekilde de hem takipçi hem de beğeni sayınızı artırmalısınız.
Zor Mu Görünüyor?
Evet, elbette zor görünüyor. Hatta zor değil bir yerde imkansız. Çünkü en az 2 yıllık bir eğitim gerektiriyor ve bizler sırf SEO öğrenmek için 2 yıl daha sabredeceğinizi düşünmüyoruz. Üstelik sizler bununla uğraşmanın zevkli olmayacağını da içten içe biliyorsunuz. Ama yine de o takipçileri ve o beğenileri istiyorsunuz, öyle değil mi? O halde neden bizlere başvurmuyorsunuz?
Bizler smmedyam olarak bu işi zaten profesyonelce yapabiliyoruz. Kaldı ki o değerli vaktinizi bu teknik detaylar ile doldurmanızı istemiyor ve sizler yerine çalışabiliyoruz. Ayrıca öyle çok pahalı fiyatlar da ön görmüyor ve kazancınıza bir nevi bizler de destek oluyoruz.
Sizler İçin Neler Yapabiliriz?
Bizimle çalışmayı kabul ettiğiniz durumlarda smm panel ile birlikte sizler için uygun bir SEO çalışması yapabilir ve hemen akabinde takipçi ve beğeni sayılarınızı artırabiliriz. Ayrıca bu arada sosyal medya kanalınızı da sizler yerine kontrol ederek ne eksik ne fazla anında kritik bir değerlendirme yapabiliriz.
Öte yandan bizler sadece Youtube ya da Facebook olarak sizi sınırlamaz ve Instagram gibi diğer sosyal medya mecralarında da aktif şekilde çalışabiliriz.
Peki neler yapabiliriz? Videolarınızı hazırlarken ürettiğiniz tüm içeriği siz henüz yüklemeden ya da paylaşmadan kontrol edebilir ve sizler yerine tüm paylaşım aşamaları ile bizler ilgilenebiliriz. Tabi ki bu arada çözünürlük değerlerinden tutun da alt etiket değişimlerine kadar bizler bu işi planlayabiliriz. Ayrıca yayınlama tarihinizi esas tutarak ilk 24 saat içerisinde organik takipçi ve beğeni sayınızı artırarak anlaştığımız kadar insanı hesabınıza çekebiliriz. Son ve en önemlisi olarak da hesabınızın askıya alınmasını ya da engellenmesi ihtimalini de doğrudan ortadan kaldırabiliriz. Böylelikle de çıkmış olduğunuz yolda sizlerle uzun zaman birlikte yol alabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi. *