Youtube İzlenme Almak

Youtube İzlenme Almak

Youtube’da video izlemeyen yoktur herhalde ve birçoğumuz da sosyal medya platformlarına video yüklemişizdir. Tabii video denince ilk akla gelen Youtube oluyor. Müzik videoları, kısa filmler, reklam filmleri, komik videolar, aklınıza ne gelirse… Bu videolar nasıl oluyor da bu kadar çok izleniyor diye düşünmüşsünüzdür mutlaka. Bu izlenme sayılarına ulaşmanın birçok yolu var elbette ama en garantilisi Youtube izlenme almak olabilir. Bu hizmetler internet üzerinden şifrelenmiş ödeme sistemleri ile uygun fiyatlara sunulmakta. Böyle bir hizmeti satın alınabileceğini video yükleyenlerin belki de birçoğu bilmiyor. Youtube kanalına üye olup video yükledikten sonra reklam ortaklığı için videonuzun belirli bir izlenme sayısına ulaşması gerekiyor.

Youtube İzlenme Rekoru Kıran Videolar

Harika videolar izlediniz ve sizin de aklınıza enteresan bir fikir geldi. Ben de böyle bir video çekebilirim diye düşündünüz ve Youtube kanalına üye olarak videonuzu yüklediniz. Bazıları bu konuda çok yetenekli veya şanslı olabilir ve kısa sürede Youtube izlenme sayıları 4000 saati geçebilir. Bu durumda Youtube reklam ortaklığı kuralını gerçekleştirmiş oluyorsunuz ve böylece sizin videonuzda reklam alarak gelir elde edebiliyor. Günümüzde reklamsız kazanç sağlamak çok zor, nerdeyse reklamı yapılmayan ve reklamsız para kazanılan hiçbir şey yok. Hal böyle olunca sosyal medya da reklamlar için ilk akla gelen yer oluyor. Kim izlenme rekorları kıran bir video ile reklamı yapılsın istemez ki, ne kadar çok izlenme o kadar çok reklam.

Youtube İzlenme Almak İçin

Bazen ne kadar iyi bir içeriğiniz olursa olsun beklediğiniz Youtube izlenme sayılarına ulaşamayabilirsiniz. İnternet üzerinden Youtube hizmetleri uygulamalarına girdiğinizde görüntüleme hizmetleri satın alabilirsiniz. Size uygun olan paketi satın aldığınızda 24 saat içinde videonuz gerçek kişiler tarafından görüntülenecek ve izlenme sayılarınızda gerçek bir artış meydana gelecektir. Seçtiğiniz paketi satın aldıktan, ödemenizi yaptıktan sonra izlenmeleriniz artacak Youtube otomatik listede, önerilen videolarda yer alabileceksiniz. Ne kadar çok izlenme alırsanız o kadar çok izlenirsiniz. Videonuz kısa sürede trend olur. Belli mi olur, belki de bu yılın izlenme rekorları kıran video sizinki olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi. *