5b472bae5379ff2c6ce2db2c

Twitter Trend Topic Nedir?

Twitter Trend Topic Nedir?

Twitter, sosyal medya platformlarından birisi olup farklı özellikleri ile rakipleri arasında öne çıkmayı başarmaktadır. Oldukça basit bir internet sitesi şeklinde olmasına karşın sağladığı özgürlük ve güvenlik, burasının popüler olmasının temel nedenidir. Ayrıca trendtopic gibi farklı özellikleri vardır. Smmedyam, Twitter üzerinde de bir takım hizmetler vermektedir.

Diğer platformlarda tanıtım ve reklam daha ağırlıklı olmasına karşın Twitter, genelin nabzını çok daha etkili bir şekilde tuttuğu için genel konuların hakim olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Fakat aynı şekilde buradan da reklam ve tanıtım yapılabilir. Etkileşim oranı çok fazla olan Twitter, kısa bir süre içerisinde milyonlarca insanla etkileşim kurulmasına imkan vermektedir.

Trend Topic Hizmetlerimiz

Twitter’ın özelliklerinden birisi olan Trend Topic, güncel konular olarak Türkçeye çevrilebilir. Farklı ifadeler de kullanılmasına karşın söz genel olarak bu şekilde ifade edilmektedir. Burada bir liste bulunmakta ve bu listede o andaki konuşulan konular yer almaktadır. Twitter bu konuları kullanıcıların kullandıkları kelimelerden belirlemektedir.

Trend Topic, Twitter’a giriş yapan herkes tarafından görülmektedir ve bundan dolayı da çok daha etkilidir. Smmedyam hizmetleri sayesinde burada yer alan listeye istenilen kelimeler sokulabilir. Böylece müşterilerimiz, kısa bir süre içinde milyonlarca insana ulaşabilir. Akşam saatlerinde kullanıcı sayısı daha fazla olmakta ve buna bağlı olarak akşamları 10 milyon ya da daha fazla insana ulaşma imkanı yakalanmaktadır. Fakat bunun için listede kalma süresi ve diğer etkenler etkili olmaktadır.

Nasıl Trend Topic Olurum?

Trend Topic olmak son derece zordur. Normalde en az 350-500 kişinin organize olup belirlenen etikete yönelik çalışma yapması gerekiyor. Bu da oldukça zordur. Fakat Smmedyam tarafından verilen hizmetler sayesinde istediğiniz saatte, istediğiniz süre kadar listede kalabilirsiniz.

Hizmetlerimize giriş yaparak Trend Topic hizmeti alırsanız bir takım bilgileri de vermeniz gerekmektedir. Listeye girecek olan etiket, etiketin listede kalma süresi ve benzer bilgileri tarafımıza iletmelisiniz. Bu aşamadan sonra ise gerekli olan çalışmayı tamamen biz yapıyoruz ve siz sadece kendi hesabınızdan listeyi inceliyorsunuz. Böylece büyük bir kitleye istediğiniz reklamı ya da tanıtımı yapma fırsatı buluyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi. *