Kanalım Onay Alır Mı?

Kanalım Onay Alır Mı?

İnternet üzerindeki en büyük video sitesi olan Youtube, her geçen gün biraz daha büyümektedir. Milyarlarca kullanıcı, bu sitedeki videoları izlemekte ve buna bağlı olarak da site sürekli olarak gelişmektedir. Ayrıca kullanıcılara yükledikleri videolardan para kazanma şansı da veren Youtube, bu sayede de insanların yeni videoları yüklemesini teşvik etmektedir. Youtube izlenme sayısı ile orantılı olarak video yükleyen kullanıcılar gelir elde etmektedir.

Youtube tarafından verilen ödemelerin alınabilmesi için öncelikle bazı şartların sağlanması ve daha sonra da onay alınması gerekmektedir. Bu aşamalar sağlanmadan Youtube üzerinden para kazanmak mümkün değildir. Söz konusu durum sebebiyle insanlar açacakları kanalın nasıl onay alacağı konusunu merak etmektedir.

Youtube Şartlarının Sağlanması

Para kazanmaya başlamadan önce Youtube tarafından konulan şartların sağlanması gerekmektedir. Bu şartlar 1000 abone ve 4000 saat izlenmedir. Youtube izlenme sayısı için son 12 aylık zamanı dikkate almaktadır. Bu şartlar sağlandıktan sonra ise para kazanma için başvuru yapılması ve başvurunun incelenerek ilgili bölüm tarafından onaylanması gerekmektedir. Böylece para kazanılmaya başlanabilir.

Bu şartlar sağlansa dahi bir sonraki aşamada onay almak sanıldığı kadar kolay değildir. Bazı kullanıcılar 4000 saat şartını sağlamak amacıyla farklı yollara başvurmakta ve kopya içeriklere yönelmektedir. Bu da onay aşamasında karşılarına çıkmakta ve bundan dolayı onay alınamamaktadır. Onay almak için özgünlük en önemli şartlar arasında yer almaktadır. Youtube kanalının mutlaka özgün olması ve içerisinde kopya video bulundurmaması gerekmektedir.

Youtube Hizmetlerimiz ile Daha Hızlı Onay Alın

Youtube üzerinden para kazanmak için gerekli olan şartları sağlama adına özgünlükten asla taviz verilmemektedir. Bazı kullanıcılar gerekli şartları için beklemek istememektedir. Bu aşamada tarafımızdan verilen 4000 saat ve 1000 abone hizmetinden yararlanabilirsiniz. Verdiğimiz bu hizmet sayesinde gerekli olan şartlar sağlanmakta ve özgünlük noktasında herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Youtube izlenme sayısı için de beklenmemiş olmaktadır.

Bu aşamadan sonra ise videoların ilgi çekici olması gerektiği kadar özgün olması şartının dikkatlerden düşmemesi gerekiyor. Çünkü onay alındıktan sonra da incelemeler devam etmekte ve kopya içerikler engellenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi. *